Uitslagen zomerfeesten epse

Bekijk hier de Uitslagen zomerfeesten epse

Uitslagen Zomerfeesten 2017:

Winnaar Bone Avond:
IJsseldijk

Winnaar Fietstocht:
Het Wansink

Winnaar Stilleven:
IJsseldijk

Uitslagen volleybal:

1 Takkenbosch
2 Uit Epseweg
3 Atlètic Terrassa
4 Du TourEnk
5 Team Haverhorst
6 Ronde Weie
7 5 wijn en 1 bier graag
8 Het Wilgert
9 Het Wansink
10 Korenkamp
11 Poar neem'n
12 De keet Epse
13 Epserenk 1
14 IJsseldijk
15 De Kletterstraat
16 De Toppers van de Mariënhorst!

Ridder van Epse:

Naam Punten versla de draak Tijd Plaats
Morris 3 43.26 1
Mannes 0 42.88 2
Sam 0 47.01 3
Harm 2 67.09 4
Mark 1 63.26 5
Robby 2 73.12 6
Quinten 2 83.41 7


 

 

 

 

 

 

Hieronder de uitslagen van de diverse spelonderdelen uit 2016:

Bonte Avond top 3:

  1. Het Wansink met 191 punten
  2. Du TourEnk met 169 punten
  3. IJsseldijk met 139,5 punten

De nummers 4, 5, 6 en 7 hadden allen iets minder punten.
Dit waren willekeurig:
Het Takkenbos
Korenkamp
Ronde Weie
Epserenk

Fietstocht:

  1. Buitenkamp/Van Dijk
  2. Houtsingel
  3. DuTourEnk/ Het Wilgert
  4. Epserenk 1
  5. Het Wansink
  6. IJsseldijk
  7. De Toppers
  8. Takkenbosch
  9. Ronde Weie
  10. Korenkamp
  11. Kletterstraat
  12. Het Diekman
  13. Joppe Noord

Volleybal:

  1. Takkenbosch
  2. Epserenk 1
  3. Het wansink
  4. OV Epse
  5. Ronde Weie
  6. IJsseldijk
  7. Atletic Terrassa
  8. DuTourEnk
  9. Korenkamp
  10. De Kletterstraat
  11. Poar Neem’n
  12. Haeverhorst
  13. Toppers
  14. Het Wilgert
  15. The A-Team

Fingerfood truck of the future:

  1. Rondeweie, futuristisch, gedurfd, mooie presentatie, eten en aankleding 1 prachtig geheel
  2. Epserenk, zeer origineel, gaf een verontrustend toekomstbeeld,
    overigens, die gedroogde garnalen waren niet te vreten
  3. Het Wilgert: bij het zien van hun minimalistische stand, stond bij ons de tijd even stil.
    De toekomst wordt bij hen geslikt als zoete koek

Kinderspelen:

Deelnemerslijst Kinderspelen groep 3 t/m 8  
             
Je hebt 2 minuten de tijd zoveel mogelijk water over te brengen!!!
             
  GROEP 3/4 Aanvang 14:30 uur    
  NAAM GROEP RONDE 1 RONDE 2 TOTAAL UITSLAG
1 Amber Otten 4 0,822 0,766 1,588 1
2 Nikkie Gielink 3 0,630 0,822 1,452 2
3 Carmen Arends 3 0,669 0,740 1,409 3
4 Rinske Dijkerman 3 0,672 0,713 1,385 4
5 Eva Appelo 4 0,620 0,750 1,370 5
6 Benthe Kokke 3 0,663 0,690 1,353 6
7 Romée Mühlenkord 4 0,657 0,672 1,329 7
8 Max Koning ter Heege 4 0,627 0,700 1,327 8
9 Jorik Plette 3 0,622 0,666 1,288 9
10 Diego Rieks 4 0,515 0,678 1,193 10
11 Sam van Dijk 3 0,629 0,508 1,137 11
12 Jill Brinkman 3 0,513 0,557 1,070 12
13 Seth Sohilait 4 0,725 0,000 0,725 13
14 Nikki van 't Land 4 0,000 0,581 0,581 14
15 Ravi van der Meij 4 0,524 0,000 0,524 15
             
             
             
             
             
             
             
  GROEP 5/6 Aanvang ca. 15:15 uur    
  NAAM GROEP RONDE 1 RONDE 2 TOTAAL UITSLAG
1 Lars Boere 6 0,934 1,063 1,997 1
2 Bram Schoonderbeek 5 0,884 0,863 1,747 2
3 Tess Pieters 6 0,723 0,955 1,678 3
4 Georgia van Meyl 6 0,774 0,840 1,614 4
5 Ella Bekow 6 0,782 0,800 1,582 5
6 Lise Kokke 5 0,616 0,662 1,278 6
7 Babeth van Vilsteren 6 0,630 0,626 1,256 7
8 Floris Prinsen 5 0,642 0,607 1,249 8
9 Hannah Meerbeek 5 0,592 0,646 1,238 9
10 Sabine van 't Land 6 0,612 0,560 1,172 10
11 Roy van Dijk 5 0,680 0,000 0,680 11
12 Tijn Woestenberg 5 0,645 0,000 0,645 12
13 Tess Plette 5 0,428 0,000 0,428 13
14 Milou v/d Sluis 5 0,000 0,000 0,000 14
             
             
             
             
             
             
             
  GROEP 7/8 Aanvang ca. 16:00 uur    
  NAAM GROEP RONDE 1 RONDE 2 TOTAAL UITSLAG
1 Feline Boon 7 0,765 0,784 1,549 1
2 Mannes Prinsen 7 0,670 0,820 1,490 2
3 Ilse Boere 7 0,664 0,811 1,475 3
4 Meike Sterling 8 0,732 0,609 1,341 4
5 Sochi Bekow 8 0,545 0,699 1,244 5
6 Harm Preuter 7 0,628 0,591 1,219 6
7 Isa Veldwachter 7 0,483 0,573 1,056 7
8 Alicia Eijsvogel 7 0,509 0 0,509 8